모든 제품
키워드 [ waterproof wound cover for shower ] 시합 46 상품.
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult elbow Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 소독 종류: | 오존 |
|---|---|
| 크기: | 무릎 길이 30cm 너비 21cm |
| 재고: | 예 |
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult short leg . Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 소독 종류: | 오존 |
|---|---|
| 크기: | 65*30.7/45.2cm, 길이 650mm 너비 307mm/452mm |
| 재고: | 예 |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short leg Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 기기 분류: | 클래스 I |
|---|---|
| 속성: | 의료용 고분자 재료 및 제품 |
| 이름: | 방수 붕대 |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short arm Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 기기 분류: | 클래스 I |
|---|---|
| 속성: | 의료용 고분자 재료 및 제품 |
| 이름: | 방수 붕대 |
Wound Care Bandage Protector Hospital Equipment Medical Supplies Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover for Adult Hand
| 소독 종류: | 해당 없음 |
|---|---|
| 속성: | 벌너스 프로텍트 |
| 크기: | 380x230x150mm |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult feet Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 소독 종류: | - |
|---|---|
| 속성: | -, 의료용 고분자 재료 및 제품 |
| 크기: | -, 13인치 |
Travel First Aid Kit Waterproof Wound Cover Kid Protector Water Sport Teenage Arm SL-2120
| 디스인페크팅 타입: | 자외선 |
|---|---|
| 속성: | 의료용품 및 액세서리 |
| 크기: | 십대 팔 |

