모든 제품
키워드 [ waterproof leg cast protector ] 시합 39 상품.
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult feet Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 소독 종류: | - |
|---|---|
| 속성: | -, 의료용 고분자 재료 및 제품 |
| 크기: | -, 13인치 |
Teenage Arm Wound Keep Dry Bandage Protector Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover
| 소독 종류: | 해당 없음 |
|---|---|
| 속성: | 벌너스 프로텍트 |
| 크기: | 530x240x150mm |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short arm Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 기기 분류: | 클래스 I |
|---|---|
| 속성: | 의료용 고분자 재료 및 제품 |
| 이름: | 방수 붕대 |
Wound Care Cast Cover Adult Short Arm Waterproof Bandage Protect Medical Products
| 소독 종류: | 없음 |
|---|---|
| 속성: | 방수 |
| 크기: | 580 x 260 x150mm, 580 x 260 x150mm |
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult elbow Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 소독 종류: | 오존 |
|---|---|
| 크기: | 무릎 길이 30cm 너비 21cm |
| 재고: | 예 |

