모든 제품
키워드 [ waterproof cast protector bandage ] 시합 48 상품.
Reusable PVC Children Long Arm Bandage Cast Cover Waterproof Wound Protector
| 소독 종류: | 해당 없음 |
|---|---|
| 속성: | 벌너스 프로텍트 |
| 크기: | 22X54X40CM |
Hot selling waterproof cast shower bath cover bandage protector for wound scald or burn vulnus protect
| 소독 종류: | 오존 |
|---|---|
| 속성: | 의료 재료 및 액세서리, Vulnus 보호 |
| 크기: | 혼합 |
TPU Bandage Wound Protector Adult Short Leg Waterproof Cast Cover
| 소독 종류: | 없음 |
|---|---|
| 속성: | 벌너스 프로텍트 |
| 크기: | 650mm*307mm/452mm |
Wound Care Bandage Protector Hospital Equipment Medical Supplies Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover for Adult Hand
| 소독 종류: | 해당 없음 |
|---|---|
| 속성: | 벌너스 프로텍트 |
| 크기: | 380x230x150mm |
Orthopedic cover waterproof Orthopedic cast protector for wound shower use leg bone break cover damp proof steam lock
| 기기 분류: | 클래스 I |
|---|---|
| 보증: | 3 년 |
| 판매 후 서비스: | 온라인 기술 지원 |
Hot Sale Teenage leg Waterproof Cast Cover Wound Care Bandage Protector
| 소독 종류: | 없음 |
|---|---|
| 크기: | 460x350x190mm |
| 재고: | 아니요 |

