모든 제품
키워드 [ saferlife first aid kit bags ] 시합 605 상품.
Wholesale Two-Fold Emergency Plastic Spine Board Folding Stretcher For Hospital
| 전원: | 수동 |
|---|---|
| 보증: | 일년 |
| 판매 후 서비스: | 온라인 기술 지원 |
High Quality Emergency Transfer Medical Equipment Engineering Plastic Spine Board Stretcher For Hospital
| 전원: | 수동 |
|---|---|
| 보증: | 일년 |
| 판매 후 서비스: | 온라인 기술 지원 |
High Quality Medical Equipment Spine Board Stretcher For Transfer Patient Ambulance Stretcher
| 전원: | 수동 |
|---|---|
| 보증: | 일년 |
| 판매 후 서비스: | 온라인 기술 지원 |
Homecare Medical Supplies Wholesale Oxygen Concentrator 5L 10L For Hospital Durable Breathing Apparatus Home Use
| 기구 분류: | 등급 I |
|---|---|
| 보증: | 1년이요 |
| 에프터 서비스: | 온라인 기술 지원 |
Wholesale Medical Education Manikin Childbirth Simulator Training Model
| 주제: | 의학 |
|---|---|
| 유형: | 마네킹 |
| 상품명: | 출산 시뮬레이터 |
수동 진드기 흡수 펌프 휴대용 진드기 추출 진드기 흡수기
| 소재: | 플라스틱 |
|---|---|
| 크기: | 20*17.5*8cm |
| 포장 세부 사항: | 판지 크기: 45X36X31cm Q'ty/ctn: 25pcs/ctn 순중량: 9.5KGS 총중량: 11KGS |
Compact 16x11cm Stainless Steel Tick Remover Tweezers for Pets with Class II Instrument Certification and 3 Years Shelf Life
| 재료: | 스테인레스 스틸 |
|---|---|
| 크기: | 16x11cm |
| 방수복: | 예 |

