모든 제품
키워드 [ outdoor emergency survival kit ] 시합 158 상품.
Emergency medical wound care first aid burn jel pack cure survival health care outdoor
| 전력 공급원: | 사용 설명서 |
|---|---|
| 보증: | 3년 |
| 판매 후 서비스: | 온라인 기술 지원 |
Large-Capacity Flame Retardant Outdoor Backpack with Polyester Material for Emergency Rescue and Disaster Prevention
| 재료: | 폴리 에스테르 |
|---|---|
| 폐쇄 유형: | 지퍼 |
| 안감 재료: | 폴리 에스테르 |
Hot Selling Outdoor Compression Bandage Emergency Elastic Bandage Dressing
| 소독 종류: | 자외선 빛 |
|---|---|
| 속성: | 의료 재료 및 액세서리 |
| 크기: | 360*15cm |
Large Capacity Portable Travel First Aid Kit with 3 Years Shelf Life and 28 x 10 x 19cm Size for Emergency Situations
| 소독 유형: | 적외선 영역 넘어의 |
|---|---|
| 기기 분류: | 클래스 I |
| 크기: | 28 x 10 x 19cm |
Portable PVC First Aid Kit with 21*15.5*5cm Size and 3 Years Shelf Life for Emergency Care
| 소독 유형: | 적외선 영역 넘어의 |
|---|---|
| 기기 분류: | 클래스 I |
| 크기: | 21*15.5*5cm |

